Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Lutocin

KOMISJA RADY GMINY LUTOCIN

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Justyna Marzec - Przewodnicząca
  2. Ewa Serszeń
  3. Katarzyna Jankiewicz

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

  1. Anna Laskowska - Przewodnicząca
  2. Przemysław Jasiński
  3. Mariusz Szatkowski

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU I ZAOPATRZENIA

  1. Przemysław Jasiński - Przewodniczący
  2. Marcin Kukowski
  3. Piotr Jakubowski
  4. Wojciech Kapela

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA, OPIEKI SPOŁECZNEJ, PORZĄDKU PUBLICZNEGO I BEZPIECZEŃSTWA OBYWATELI

  1. Piotr Jakubowski - Przewodniczący
  2. Marcin Kukowski
  3. Kumor Mariusz
  4. Joanna Guzanek

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Mariusz Szatkowski - Przewodniczący
  2. Grzegorz Krzysztof Jakowski
  3. Jarosław Bruzda
  4. Artur Kapela

Data wytworzenia: 2019-05-09 13:51 Autor: Zbigniew Nosek Data publikacji: 2019-05-09 13:51 Osoba udostępniająca na stronie: Zbigniew Nosek Data ostatniej modyfikacji: 2019-05-10 Osoba modyfikująca: Zbigniew Nosek
Data stworzenia : 2019-02-14 15:22 Autor : Sławomir Sobolewski Data publikacji : 2019-02-14 15:22 Osoba udostępniająca na stronie : Data ostatniej modyfikacji : 2021-05-11 09:40 Osoba modyfikująca : Sławomir Sobolewski