lutocingmina

Lp.

Sołectwo

Termin przeprowadzenia zebrania

Osoby obsługujące zebranie

1.

Przeradz Nowy

18.02.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Sobolewski Sławomir

Szatkowski Mariusz

2.

Przeradz Wielki

18.02.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Sobolewski Sławomir

Szatkowski Mariusz

3.

Seroki

19.02.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Sobiech Katarzyna

Guzanek Joanna

4.

Felcyn

19.02.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Kotarska Katarzyna

Jakubowski Piotr

5.

Lutocin

07.03.2019 r.

godz. 19.00

Kołodziejski Jacek

Kotarska Katarzyna

Kapela Wojciech

Kapela Artur

6.

Parlin

21.02.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Jankowska Ewa

Jakowski Grzegorz Krzysztof

7.

Mojnowo

26.02.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Sobiech Katarzyna

Jakowski Grzegorz Krzysztof

8.

Obręb

26.02.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Gapińska Jolanta

Marzec Justyna

9.

Przeradz Mały

01.03.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Rokita Halina

Góralski Wojciech Jakub

10.

Pietrzyk

27.02.2019 r.

godz. 14.00

Kołodziejski Jacek

Borowska Sylwia

Bruzda Jarosław

  11.

Chromakowo

25.02.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Dobiesz Justyna

Laskowska Anna

12.

Dębówka

25.02.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Maraszkiewicz Sławomir

Kumor Mariusz Piotr

13.

Elżbiecin

28.02.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Jankowska Ewa

Jakubowski Piotr

14.

Swojęcin

04.03.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Spychała Witold

Kukowski Marcin

15.

Jonne

04.03.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Spychała Witold

Serszeń Ewa Anna

16.

Zimolza

05.03.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Gapińska Jolanta

Marzec Justyna

17.

Siemcichy

01.03.2019 r.

godz. 13.00

Kołodziejski Jacek

Kalinowska Edyta

Góralski Wojciech Jakub

18.

Boguszewiec

07.03.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Szczesiak Wioletta

Jankiewicz Katarzyna

19.

Chrapoń

06.03.2019 r.

godz. 10.00

Kołodziejski Jacek

Szczesiak Wioletta

Jasiński Przemysław

20.

Głęboka

06.03.2019 r.

godz. 14.00

Kołodziejski Jacek

Borowska Sylwia

Bruzda Jarosław

21.

Szoniec

06.03.2019 r.

godz. 12.00

Kołodziejski Jacek

Kalinowska Edyta

Kumor Mariusz Piotr


Data wytworzenia: 2019-02-19 12:26 Autor: lutocin@nowybip.pl Data publikacji: 2019-02-19 12:26 Osoba udostępniająca na stronie: lutocin@nowybip.pl Data ostatniej modyfikacji: 2019-02-19 Osoba modyfikująca: Sławomir Sobolewski
Data stworzenia : 2019-02-14 15:22 Autor : Sławomir Sobolewski Data publikacji : 2019-02-14 15:22 Osoba udostępniająca na stronie : Data ostatniej modyfikacji : 2020-05-19 10:12 Osoba modyfikująca : Zbigniew Nosek